Victoria 1918 Jaworzno została Klubem Partnerskim Zagłębia!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Victoria 1918 Jaworzno i Zagłębie Sosnowiec stały się Klubami Partnerskimi! Victoria mająca bogate tradycje piłkarskie podkreślone 6 sezonami występów na drugim poziomie rozgrywkowym, wychowała wielu bardzo dobrych piłkarzy, którzy grali później z powodzeniem w Zagłębiu.

W minioną niedzielę prezesi obu klubów, Nikodem Ryś i Arkadiusz Aleksander, podpisali umowę o współpracy, na mocy której wspólnie zadbamy o jak najwyższą jakość szkolenia dzieci i młodzieży. Umowa partnerska gwarantuje trenerom oraz piłkarzom Victorii 1918 bezpłatne staże, konsultacje, testy sportowe, wspólne obozy, udział w turniejach organizowanych przez nasz klub.

Bardzo ważnym elementem naszej współpracy będzie także zdywersyfikowane wspieranie przez Zagłębie Sosnowiec rozwoju pierwszego zespołu Victorii Jaworzno, który aktualnie występuje w klasie okręgowej (grupa Wadowice).

Przypomnijmy, że do Sosnowca trafili z Victorii tak znani zawodnicy jak Jan Urban, Ryszard Czerwiec (obaj mają na koncie mistrzostwa Polski i występy w reprezentacji kraju), Wiesław Liszka, Bartłomiej Chwalibogowski czy też Bogdan Pikuta.

Victorii 1918 Jaworzno dziękujemy za zaufanie i liczymy ma owocną współpracę!

PARTNERZY