VSPIERAM KLUB

?? ????????????
⚽️??Społeczna odpowiedzialność biznesu to ważny element strategii zarządzania firmy i przedsiębiorstwa, które w swoich działaniach dobrowolnie uwzględniają interesy społeczne. Inwestowanie w zasoby ludzkie, relacje z otoczeniem firmy i informowanie o tych działaniach przyczynia się do wzrostu konkurencyjności firmy i przedsiębiorstwa.
❌OD ROKU 2022 obowiązuje ULGA SPONSORINGOWA dzięki której przedsiębiorcy zyskają możliwość dodatkowego odliczenia kosztów poniesionych na działalność sportową. Tzw. ulga sponsoringowa ma stanowić zachętę dla przedsiębiorców do współpracy z klubami sportowymi i ułatwić pozyskiwanie dodatkowych środków na działalność.
???Przedsiębiorcy zyskają możliwość dodatkowego odliczenia od podstawy opodatkowania podatkiem dochodowym (PIT i CIT) 50% kosztów poniesionych na działalność sportową i kulturalną. Podatnik, oprócz zaliczenia poniesionych kosztów w 100% do kosztów uzyskania przychodu, uzyska prawo do dodatkowej preferencji w podatku dochodowym przez odliczenie od podstawy opodatkowania 50% poniesionych kosztów. Łącznie zatem w podatku dochodowym przedsiębiorca rozliczy 150% poniesionego kosztu.
✌ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY i KONTAKT:
?Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
PROSIMY O
U D O S T Ę P N I A N I E
DALEJ ??
?? ????????????

PARTNERZY