Dołącz do nas - Stowarzyszenie Victoria 1918 Jaworzno

„Nowa Victoria” działa od czerwca 2014 roku. Z determinacji raptem kilku osób reaktywowano najstarszy jaworznicki Klub Sportowy. Dzisiaj Victoria to kilkudziesięciu zawodników i ogromna ilość pracy do wykonania przez osoby związane z Klubem.

Działalność każdego z nas opiera się o wolontariat. Czasami kosztem obowiązków zawodowych/rodzinnych poświęcamy swój czas na działanie Klubu. Pod naszą opieką jest obiekt w Jeleniu na którym trenują zawodnicy i swoje mecze ligowe rozgrywają drużyny młodzieżowe. Utrzymanie murawy i budynku Klubowego w należytym stanie jest jedną z podstawowych czynności wykonywanych na miejscu. Dodatkowo:
• załatwianie wszystkich spraw związanych z udziałem w rozgrywkach ligowych, 
• poszukiwanie nowych sponsorów,
• przygotowanie dla Was gadżetów/stanowiska grillowego, 
• obsługa księgowa Klubu, 
• plakatowanie, 
• kontakt z mediami (relacje/materiały) oraz tworzenie i utrzymanie własnych środków komunikacji z Kibicami, 
• załatwianie wszystkich doraźnych spraw,
• zabezpieczenie materiałowe Klubu i trzymanie ręki na pulsie aby nigdy nie zabrakło najbardziej fundamentalnych produktów,
to i wiele więcej jest w zakresie prac wykonywanych przez kilka osób.

Aby nasza Victoria rosła w siłę potrzebujemy Waszego wsparcia również w aspekcie konkretnego zaangażowania. Jeśli obowiązki zawodowe/szkolne/rodzinne nie pozwalają Wam na zaangażowanie w pełni to zawsze jest możliwość wsparcia Klubu w postaci cyklicznej pomocy, w ustalonych terminach i w zakresie uzgodnionym z Klubem. Czasami wsparcie będzie ograniczać się do spraw z pozoru błahych ale przy ilości tematów które takimi można ująć robi się sporo pracy często lądującej na jednych i tych samych barkach.
Osoby chętne do współpracy prosimy o kontakt:
- osobisty, na meczach Victorii
- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pamiętajcie: 
‪#‎RazemTworzymyHistorie‬

 

 

KALENDARZ ROZGRYWEK

Czerwiec 2020
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

PARTNERZY