Udane Mistrzostwa Polski Szermierzy Victorii

?Gratulujemy ????

W dniach 17-19.11.br w Warszawie odbyła się XXX edycja Mistrzostw Polski w szermierce na wózkach. Nasz klub reprezentowało 5 zawodników. ???
Patrycja Haręza, Szymon Lazar, Krystyna Rachel -Świrska, Bartłomiej Balsam oraz Jagoda Wójcik.
Pierwszego dnia Szymon wywalczył srebrny medal w szabli mężczyzn kategorii B, a Krystyna wywalczyła 5 miejsce w szabli kobiet kategorii open.
Drugiego dnia Nasi zawodnicy walczyli w szpadzie. Patrycja wywalczyła złoty medal w kategorii B oraz srebrny medal w kategorii open.
Krystyna zajęła 3 miejsce w kategorii A, natomiast Jagoda zajęła 4 miejsce.
Bartłomiej wywalczył brązowy medal w szpadzie mężczyzn kategorii open a Szymon zajął 15 miejsce w szpadzie mężczyzn kategorii open.
Ostatni dzień również był udany dla zawodników Naszego klubu ponieważ startując we florecie wywalczyli wspólnie 4 medale.
Patrycja wywalczyła brązowy medal we florecie kobiet kategorii open oraz w kategorii B, Krystyna również wywalczyła brązowy medal w kategorii open.
Jagoda natomiast zajęła 2 miejsce we florecie kobiet kategorii A.
Bartłomiej wywalczył brązowy medal we florecie mężczyzn kategorii open, a Szymon zajął 11 miejsce.
To były udane Mistrzostwa Polski dla Naszych zawodników, którzy wrócili z workiem medali.???

Dziękujemy Trenerom za poświęcony czas na treningach.
Podziękowania należą się również rodzinie i znajomym za wsparcie.????