Dzień dziecka z Victorią - relacja

Dzień dziecka z Victoria 1918 Jaworzno.
W niedzielę, piękny i pogodny dzień na obiekcie w Jeleniu, odbył się festyn z okazji Dnia dziecka.
Inicjatywa była wsparta przez GKRPA Jaworzno z programu „Profilaktyka nie musi nudna”. Nasz projekt pn. „Aktywni sportowo się nie nudzą” zawierał organizację Dnia dziecka z Victoria 1918 Jaworzno.
W trakcie realizacji odbyły się turnieje dla dzieci w 4 kategoriach Skrzat, Żak, Orlik i Młodzik. Rozegrany został także mecz dzieci z rodzicami.
Odwiedziła nas również Psycholog dziecięcy Katarzyna Barska Jaworzno i podczas trwania festynu można było skorzystać ze stoiska profilaktycznego.
Trenerzy zorganizowali konkursy dla dzieciaków, zwycięzcy otrzymali nagrody ufundowane przez firmę Art-Com - Internet · Telewizja · Telefon
Główną atrakcją dla dzieci były zapewne oblegane dmuchane zamki, wata cukrowa i występ Gościa specjalnego… mistrza piłkarskiego freestyle Dawid Ziomek.
Prezes klubu Nikodem Ryś zorganizował konkurs na maskotkę klubu, było wiele ciekawych prac rysunkowych, 3 najlepsze zostały nagrodzone piłkami.
Od samego rana grał z nami również DJ Martin ( https://www.facebook.com/DjMartin8110 ) który oprócz oprawy muzycznej przeprowadzał ciekawe rozmowy z trenerami oraz działaczami klubu przedstawiając ich w ten sposób zebranym na obiekcie gościom☺️ Frekwencja jaka była dziś na Stadion Victorii w Jeleniu bardzo nas cieszy i napędza do dalszej pracy i działania ✌️

 

Galeria zdjęć >>

PARTNERZY