BIEGAM BO LUBIĘ – TRENUJ W LESIE Z Victoria 1918 Jaworzno

Nasz klub w dniach 27 i 28 kwietnia 2023 r. po raz kolejny zrealizuje projekt: "BIEGAM BO LUBIĘ – TRENUJ W LESIE Z Victoria 1918 Jaworzno", podczas którego promowane były Lasy Państwowe , zdrowy ruch na świeżym powietrzu w otoczeniu leśnej przyrody oraz troska o środowisko naturalne i odpowiedzialność za przyrodę leśną. Sam trening dla dzieci i młodzieży z grup piłkarskich naszego klubu odbył się na terenie ośrodka wypoczynkowego OWR Tarka, są to tereny leśne o wysokich walorach przyrodniczych i krajobrazowych Nadleśnictwo Chrzanów, Lasy Państwowe (powiat jaworznicki). Trenerzy poprzez wykorzystanie traktów i ścieżek leśnych w treningu biegowym kształtują wytrzymałość i szybkość. Naturalne przeszkody w postaci powalonych drzew, niskich krzewów oraz polan przydały się w treningu koordynacji i kondycji fizycznej. A już jutro kolejna część i kolejna relacja ✌️?

Galeria zdjęć: https://www.facebook.com/photo/?fbid=694200406043246&set=pcb.694183376044949

 

PARTNERZY