MAMY TO !!! Takie info z rana✌️ BraVo

30 czerwca na Stadionie Legii w Warszawie zostały rozegrane towarzyskie zawody w szabli, w których udział wzięli zawodnicy z Ukrainy, Niemiec, a także Hong-Kongu. Patrycja również wzięła udział w tych zawodach, jednocześnie dobrze się bawiąc oraz pomagając. W dniach 1-3.07 w Warszawie odbyły się otwarte Mistrzostwa Polski w szermierce na wózkach, w których poza polskimi zawodnikami wzięli udział również zawodnicy z Hong-Kongu, Niemiec, Turcji, Izraela oraz Ukrainy. Zawodnicy reprezentujący Nasz klub także skrzyżowali bronie na tych zawodach. 01 lipca odbyły się walki w szabli. Wszystkie kobiety walczyły razem (kat. A + kat. B ) podobnie było w przypadku mężczyzn. Patrycja mając grupę 6 osobą wygrała 3 pojedynki, a 2 przegrała. Ostatecznie zajęła 5 miejsce open na 12 zawodniczek, a w swojej kategorii uplasowała się na 1 miejscu zdobywając mistrza Polski w szabli kobiet kat.B. Natomiast Szymon po walkach grupowych ostatecznie uplasował się na 5 miejscu w kategorii B. 02 lipca rozgrywane były walki we florecie. Tym razem zawodnicy byli podzieleni na kategorie. Patrycja początkowo miała do stoczenia 6 walk. Wygrała 4, a 2 przegrała tym samym zajmując miejsce 4. O wejście do finału zmierzyła się z zawodniczką z Hong-Kongu, niestety przegrała wynikiem 11-15 tym samym zajmując 3 miejsce w kategorii open floretu kobiet. Natomiast w swojej kategorii wywalczyła 1 miejsce ponownie zostając mistrzynią polski we florecie kategorii B. Druga zawodniczka reprezentująca Nasz klub - Krystyna we florecie kobiet kat. A ostatecznie uplasowała się na 2 miejscu. Szymon w grupie miał do stoczenia 5 walk z czego wygrał 2, przegrał 3 co dało mu 8 lokatę. O wejście do ósemki stoczył walkę z zawodnikiem Polski niestety przegrał tym samym zajmując 9 miejsce open, a w swojej kategorii uplasował się na 7 pozycji. 03 lipca zawodnicy walczyli w szpadzie równiez podziałem na kategorie. Krystyna dzielnie walczyła zajmując 3 miejsce w szpadzie kobiet kat. A.
Od 7 do 10 lipca Patrycja zacznie rywalizacje na Pucharze Świata w Warszawie. POWODZENIA

PARTNERZY