Robert Moskal nowym Trenerem

Przerwa między sezonami to okres dużych zmian w Polskiej piłce, takie zmiany dotknęły również i nasz klub.
Po ponad dwóch latach pracy z klubem żegna się obecny trener Piotr Pierścionek, z którym
zdobyliśmy Puchar Polski PPN Chrzanów i do samego końca walczyliśmy o awans do wyższej ligi w zakończonym właśnie sezonie. Trenerze dziękujemy za serce i czas które poświęcił Pan naszemu klubowi?. Z całego serca życzymy samych sukcesów w dalszej karierze zawodowej i samych zwycięstw w nowym klubie ✌️.
Tym samym chcielibyśmy przedstawić nowego szkoleniowca biało-zielonych którym został chyba wszystkim dobrze znany w Miasto Jaworzno Robert Moskal znany z trenerskich ławek takich klubów, jak Sandecja Nowy Sącz, Odra Wodzisław, GKS Katowice, Zagłębie Sosnowiec, Dolcan Ząbki. Trenerze witamy!!!?✌️?

PARTNERZY