KONIEC ROKU-CZAS PODSUMOWAŃ

Koniec roku to czas podsumowań, nie tylko całego 2021 roku, ale w tym roku również 3 ostatnich lat kończącej się kadencji obecnego zarządu klubu. Lata 2018-2021 to był czas wielu wyzwań. Były momenty bardzo trudne, zarówno w aspekcie organizacyjnym i sportowym. Były też dobre i pozytywne. Można by rzec, że pod kątem sportowym rok 2021 dotychczas był najlepszym od momentu reaktywacji klubu w 2014 roku. Za te wszystkie lata dziękujemy wszystkim byłym i obecnym trenerom, zawodnikom, Kibicom, działaczom, sponsorom zrzeszonym w Sportowym Klubie Biznesu, instytucjom,  którzy w ostatnich latach byli zaangażowani w działalność klubu. W S Z Y S T K I M  DZ I Ę K U J E M Y !

Rok 2021 sportowo był dla klubu bardzo pomyślny.  Patrycja Haręza jest trzecim mieszkańcem Jaworzna, który zakwalifikował się do Igrzyskach Olimpijskich kończąc sportową rywalizację w Tokio w 1/8 finału. Przypomnijmy, że w 1964 roku po raz pierwszy Jaworzno reprezentował na Olimpiadzie Śp. Andrzej Stalmach w Tokio. Cztery lata później w Meksyku. Następnie w 1976 roku w Montrealu na IO wystąpił p. Kazimierz Orzeł. Trzech olimpijczyków i trzech przedstawicieli Victorii Jaworzno na igrzyskach. To ogromny i historyczny sukces oraz promocja dla miasta Jaworzna.

W Stowarzyszeniu Victoria 1918 Jaworzno od 30 października 2018 działa sekcja szermierki na wózkach. Dzięki współpracy z Ministerstwem Sportu, PZSN Start, Urzędem Marszałkowskim Województwa Śląskiego kilkunastu zawodników trenuje i rozwija działalność sekcji osiągając świetne wyniki na arenie krajowej i zagranicznej.

Również sezon piłkarski przynosi dobre rezultaty. Po trudnym ubiegłym roku obecny sezon daje kibicom Victorii wiele radości. Drużyna po rundzie jesiennej zajmuje miejsce na podium z dwoma punktami straty do lidera i szansami na awans do IV ligi. Klub postanowił również o uruchomieniu nowych grup młodzieżowych, które trenują wyłącznie na obiektach w Jeleniu. Ostatnie trzy lata to również wiele działań sportowych i społecznych np. aukcji charytatywnych. Dzięki współpracy z wieloma instytucjami , firmami i sponsorami zorganizowaliśmy turnieje i wydarzenia sportowe w których wzięła udział lokalna społeczności, dzieci, młodzież i kibice. To również współpraca z Wisłą Kraków, która począwszy od obchodów 100 lecia klubu w 2018 roku trwa do dzisiaj.

Ostatnie 3 lata to również ogromny wkład w modernizację obiektów i boisk sportowych przy ul. Wygoda 72. Remont dachu, szatni i pomieszczeń klubowych, wymiana pieca CO, odnowienie murawy boisk, montaż monitoringu na obiekcie oraz wiele wiele innych prac nie mogłoby się udać bez wsparcia wielu osób i firm, które wsparły nas w tym przedsięwzięciu angażując czas i środki finansowe. Szczególnie nowa szatnia i stan murawy na boiskach jest dla nas powodem do radości. Utrzymanie w dobrym stanie obiektu w Jeleniu pochłania oczywiście dużo sił i środków. 

W tym miejscu pragniemy podziękować wszystkim, którzy przez ostatnie 3 lata wspierali klub. Miastu Jaworzno, Prezydentowi i Władzom Miasta, pracownikom Urzędu Miejskiego z Referatami Sportu i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi na czele, Ministerstwem Sportu, PZSN Start, Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Śląskiego  za przekazane dotacje, granty i stypendia sportowe dla klubu i zawodników.

Ważnym krokiem było stworzenie platformy współpracy pomiędzy klubem a kibicami. Utworzony Socios Vicia wspiera działalność bieżącą klubu poprzez symboliczne składki Kibiców, którzy są z klubem na dobre i na złe.

Działalność klubu nie byłaby możliwa bez wsparcia firm, instytucji, ale też osób prywatnych, które pomagają klubowi w codziennym funkcjonowaniu. Bezinteresowna pomoc i zaangażowanie jest nieoceniona. To nie tylko firmy zrzeszone w Sportowym Klubie Biznesu. 

 

 Sportowy Klub Biznesu Jaworzno:

✅Fitters

✅Delle Emozioni

✅Fluo

✅Imeka
✅Novitech
✅Maag
✅Dobrze Ujęte Fotografia
✅Panpixel.com ᵒᵇʳᵃᶻᵘʲᵉᵐʸ ˢᵘᵏᶜᵉˢ
✅ForzaKart - Tor Kartingowy Jaworzno
✅Place Zabaw Jaworzno
✅Instal Men
✅M-Parts Sklep Motoryzacyjny z Częściami Samochodowymi • Online
✅Decathlon Jaworzno
✅ALIAS Drukarnia Producent Reklam
✅Pełna Micha
✅BETA Systemy Alarmowe
✅AmandlA - Centrum Nowego Ciała
✅Centrum Ogrodnicze JAWOR
✅GALAS Szkło Zakład Obróbki Szkła i Luster
✅AlfaProjekt Instalacje Jaworzno
✅Bartez
✅Jarosław Tepling - Ekspert ds. Kredytów Hipotecznych
✅DIAX Tadeusz Sularz oświetlenie led na wymiar produkcja i sprzedaż
✅Wycinka drzew / Wynajem podnośników koszowych Krasnodębski Marcin
✅Akademia Piłkarska Wisły Kraków
✅Miasto Jaworzno
✅Helen Doron Jaworzno
✅Gama Jaworzno
✅ V-MAX Auto Serwis Wulkanizacja
✅ Market ABC Viktoria
✅ Oxyregeneracja
 

 https://www.youtube.com/watch?v=u8H8R65jJGQ

W związku z kończącą  się kadencją zarządu oraz "zdekompletowaniem" składu Zarządu w trakcie lat 2018-2021 , zgodnie ze statutem Klubu, w pierwszym kwartale 2022 r. odbędzie się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Klubu w celu wyboru nowych władz stowarzyszenia. Przypominamy, że warunkiem uczestnictwa (z prawem głosu i/lub kandydowania do zarządu) jest bycie członkiem stowarzyszenia z aktualnie opłaconą składką członkowską. Prosimy o potwierdzenie przybycia na Walne Zebranie Członków drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Nowe, ZAANGAŻOWANE W 100% osoby, zachęcamy do wstąpienia w szeregi stowarzyszenia.

 

PARTNERZY