WAŻNY KOMUNIKAT KLUBU

Informujemy, że początkiem września zmienił się adres siedziby klubu oraz adres mailowy. Z siedziby OSP w Jeleniu przy ul. Celników 3 przenosimy się na stałe na obiekty sportowe przy ul. Wygoda 72. W tym miejscu chcielibyśmy podziękować OSP w Jeleniu za udostępnienie obiektów na siedzibę klubu po reaktywacji.  Zmienia się także adres mailowy klubu - nowy adres mailowy to: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W pierwszej połowie 2014 roku na nieformalnym spotkaniu w budynku przy ul. Celników spotkali się osoby, którzy rozpoczęli pierwszy krok do reaktywacji klubu m.in. Dominik Palka, Szymon Kędroń, Bartosz Borowiec, Bartosz Kadłuczka, Nikodem Motyka, Łukasz Piotrowski, Mateusz Sobczak, Sebastian Pycia. Podczas spotkania analizowano rozwiązania i formalne możliwości reaktywowania klubu i wznowienie działalności klubu. 

Ostatecznie formalnie w czerwcu 2014 roku rozpoczęło działalność stowarzyszenie Victoria 1918 Jaworzno i walka z czasem by dopełnić formalności oraz wystartować w rozgrywkach. Członami założycielami Victorii 1918 Jaworzno zostali: Bartosz Borowiec, Dominik Palka, Bartosz Kadłuczka, Łukasz Piotrowski, Łukasz Krupa, Robert Pniak, Lesław Senio, Kamil Bartyzel, Łukasz Gembala, Mateusz Stokłosa, Marcin Biłko, Mateusz Filipek, Łukasz Proniuk, Marcin Ziętek i Rafał Pukło. Okres od awansu z B klasy do obecnej ligi okręgowej oraz obchody 100 lecia klubu i mecz z Wisłą Kraków, uruchomienie sekcji szermierki na wózkach, udział w Paraolimpiadzie w Tokio Patrycji Haręzy to zasługa wielu zaangażowanych w działalność klubu ludzi ,dzięki którym Victoria funkcjonuje na mapie sportowej. Za pół roku kończy się kadencja obecnego zarządu klubu. Zgodnie ze statutem klubu nowy zarząd zostanie wybrany w pierwszym kwartale 2022 roku podczas Walnego Zebrania Członków. 

Związki i kluby sportowe, naszych partnerów i sponsorów oraz inne podmioty prosimy o korzystanie z nowych adresów. 

 

PARTNERZY