PODSUMOWANIE AKCJI KRAKOWSKA 8 VSPIERAM VICTORIĘ

Czas na krótkie podsumowanie naszej "pandemicznej akcji" - Krakowska 8 Vspieram Victorię. ✌??
 
Ostatnie miesiące to był bardzo trudny czas dla klubu na każdej płaszczyźnie działalności.
 
Wiemy już na kogo możemy liczyć w Miasto Jaworzno. Dziękujemy najwierniejszym KIBICOM!, którzy niezależnie od wyników sportowych wspierali osoby pracujące na rzecz klubu Victoria 1918 Jaworzno. Podziękowania kierujemy również dla osób prywatnych i firm, które wsparły klub w tym trudnym okresie.
 
W ramach naszej akcji od marca do maja wspieraliście klub kupując wirtualne bilety i karnety za łączną kwotę 913,62 zł, która w całości została przeznaczona na prace modernizacyjne nowej szatni oraz utrzymania boiska na Stadion Victorii w Jeleniu - Jaworzno
 
Dla kibiców, którzy zakupili karnety przygotowane są specjalne gadżety i upominki od naszych partnerów AmandlA - Centrum Nowego Ciała, Art-Com - Internet · Telewizja · Telefon i ForzaKart - Tor Kartingowy Jaworzno.
 
Zapraszamy po ich odbiór na ostatnim meczu w Jaworznie 22 czerwca g. 18.00 z Niwą Nowa Wieś, który rozegramy na Stadionie Victorii przy ul. Wygoda 72 . Będziecie mieli okazję zobaczyć zakres prac jakie zostały poczynione na obiekcie.
 
Zachęcamy Was do dołączenia do Klubu Socios Vicia oraz wspieranie klubu. Przed nami okres wakacyjny, który chcemy wykorzystać do wykonania dalszych prac modernizacyjnych.
 
Napisz do nas, przedstawimy szczegóły!
 
Jesteś kibicem Victorii, przedsiębiorcą, masz znajomego, który chciałby wesprzeć Victorię.
 
 
Możecie również wesprzeć klub rzeczowo (materiały potrzebne do remontu etc.) lub dokonać wpłat na nr konta Victorii 1918 Jaworzno:
87 1020 2528 0000 0902 0435 3546
Tytułem płatności "wpłata na cele statutowe"
Dziękujemy za każdą kwotę. Dziękujemy, że jesteście z nami.
??✌??✌??✌??✌??
 
 
 

PARTNERZY