PODSUMOWANIE 2020 ROKU

Grudzień to jak zawsze czas podsumowań całego roku. 2020 rok to dla wszystkich z nas czas niespodziewanych i nieprzewidzianych zdarzeń. Pomimo wielu trudności nie poddajemy się i pozytywnie patrzymy w przyszłość. Liczymy, że nadchodzący Nowy Rok 2021 będzie dla nas wszystkich bardziej przychylny pod każdym względem.
W pierwszej kolejności kierujemy podziękowania dla Miasto Jaworzno oraz naszych sponsorów i partnerów, którzy pomimo bardzo trudnych czasów wspierali nasze codzienne działania. Bez Was funkcjonowanie klubu nie byłoby możliwe. Bardzo dziękujemy!
Dziękujemy za pracę na rzecz klubu wszystkim trenerom i zawodnikom Victorii obu sekcji. Życzymy Wam przede wszystkim zdrowia, dalszego rozwoju i spełnienia marzeń, nie tylko sportowych.
 
Niestety czas pandemii mocno pokrzyżował wszystkim plany sportowe. Także sekcje piłki nożnej i szermierki na wózkach z zmagały się w ciągu roku z tą sytuacją, a plany treningowe i starty w zawodach trzeba było mocno weryfikować. Świadomie drużyna Victorii 1918 Jaworzno zbudowana została głównie z młodych zawodników, gdzie mediana wieku to niespełna 21 lat.
W sekcji szermierki trenuje kilkunastu zawodników pod opieką trenera klasy mistrzowskiej oraz instruktora. Szkolenie odbywało się w hali katowickiego AWF i ŚLAM. W 2020 roku zawodnicy Sekcji uczestniczyli w różnych zawodach. Niestety z uwagi na pandemii część imprez sportowych zostało odwołanych. Na szczęście w dniach 11 -13 grudnia zawodnicy wzięli udział w Mistrzostwach Polski w szermierce na wózkach. W szpadzie kobiet w kat. B Patrycja Haręza wywalczyła brązowy medal, a Julia Wida zajęła 4 miejsce.
W rywalizacji mężczyzn w szpadzie kat. A Bartłomiej Balsam był 10, a Kazimierz Frąc 12, natomiast w kat. B Mateusz Proksa 8, a Szymon Lazar 9. Liczymy, że nowy rok przyniesie więcej stabilizacji i nasze sportowe rezultaty będą lepsze.
 
Rok 2020 upłynął także pod znakiem porządkowania spraw formalnych, organizacyjnych jak i prac remontowych. Klub pozyskał również dofinansowanie na działalność klubu z budżetu Gminy Jaworzno realizując w ciągu roku zadania publiczne z dziedziny sportu. Sięgnął również po środki zewnętrzne z Ministerstwa Sportu oraz z PZSN Start. Dziękujemy za wsparcie!
Nakładam sił własnych, sympatyków i ze wsparciem sponsorów udało się w należytym porządku utrzymać i pielęgnować murawę obiektu w Jaworznie-Jeleniu, odremontować i doposażyć magazyn klubowy na Stadionie Miejskim „Victoria” i w Jeleniu, wykonać prace remontowe i porządkowe w budynku klubowym - nowa wizualizacja na oknach, remont pomieszczeń na szatnie, biuro i pomieszczenie dla masażysty, doposażyć w sprzęt i narzędzia obiekt w Jaworznie Jeleniu.
 
W trakcie sezonu z przyczyn zdrowotnych i osobistych działalność w klubie zakończyli Szymon Kędroń i Nikodem Ryś. Ich ogrom pracy przez ostatnie lata był nieoceniony, zarówno przy organizacji 100 - lecia klubu, codziennych informacji o działalności klubu, organizacji meczów, dbanie o murawę, pracach na obiekcie w Jeleniu i wiele wiele innych spraw, z którymi w zarządzaniu klubem trzeba się zmagać. Panowie wielkie podziękowania za Wasz wkład w rozwój klubu. Chapeau bas !!! Wszelkiej pomyślności w 2021 roku!
 
Podziękowania kierujemy również do osób, które w 2020 roku wspierały klub w codziennej pracy, do wspaniałych i prawdziwych kibiców. Przede wszystkim Jerzy Tomkiewicz, Mirek KViatkowski, Grzegorz Kostewicz, Sylwia Litewka i wielu wielu innych Kibiców, których możemy spotkać na trybunach i liczyć na wsparcie niezależnie od sytuacji na boisku.
W kwestiach organizacyjnych podziękowania dla Agnieszka Wojewoda, Mariusz Wojewoda, Adama Jochymka, Waldemara Boćkowskiego, Dominik Palka i Sebastian Ciupek.
Specjalne podziękowania dla Bartosz Borowiec i Mateusza Proksy, którzy każdego dnia mocno wspierali klub w kwestiach organizacyjnych i formalnych.
 
 
Wszystkim Kibicom, Sympatykom, Sponsorom i Partnerom z Sportowy KLUB Biznesu Jaworzno , Zawodnikom, Trenerom, Członkom klubu życzymy wspaniałego 2021 roku.
Pomyślności i zdrowia dla całej biało-zielonej Rodziny ??✌
Dobrze Ujęte Fotografia
Panpixel.com ᵒᵇʳᵃᶻᵘʲᵉᵐʸ ˢᵘᵏᶜᵉˢ
ForzaKart - Tor Kartingowy Jaworzno
Place Zabaw Jaworzno
M-Parts Sklep Motoryzacyjny z Częściami Samochodowymi • Online
Decathlon Jaworzno
ALIAS Drukarnia Producent Reklam
Gusto Bistro.it
Pełna Micha
AmandlA - Centrum Nowego Ciała
Centrum Ogrodnicze JAWOR
GALAS SZKŁO ZAKŁAD OBRÓBKI SZKŁA I LUSTER
AlfaProjekt Instalacje Jaworzno
Bartez
DIAX Tadeusz Sularz oświetlenie led na wymiar produkcja i sprzedaż
Renault Pietrzak Jaworzno
Wycinka drzew / Wynajem podnośników koszowych Krasnodębski Marcin
Jarosław Tepling - Ekspert ds. Kredytów Hipotecznych
Miasto Jaworzno
Akademia Piłkarska Wisły Kraków

PARTNERZY