Działalność klubu w okresie epidemii COVID-19

W związku z rozprzestrzenianiem się  epidemii wirusa SARS-CoV-2 informujemy że stowarzyszenie Victoria 1918 Jaworzno w trosce o zdrowie Zawodników, Działaczy i Sympatyków w pełni stosuje się do obowiązujących wytycznych i ograniczyło maksymalnie  podstawową działalność. 
 
Aby zachować w minimalnym stopniu ciągłość procesu treningowego wykorzystujemy zdalne techniki komunikacji z zawodnikami, wyznaczając możliwe do realizacji zadania treningowe mające na celu podtrzymanie formy w takim wymiarze, w jakim jest to możliwe. W komunikacji z Sympatykami codziennie przypominamy o konieczności stosowania się do wskazówek dotyczących bezpieczeństwa Obywateli w tym trudnym czasie. Wykorzystujemy w tym celu profil klubu w serwisie Facebook.
 
Spośród podejmowanych wyzwań zaplanowanych na pierwsze półrocze 2020 roku kontynuowane są z zachowaniem wszystkich wytycznych prace remontowe w budynku klubowym w Jaworznie-Jeleniu. Co do zasady są one wykonywane jednoosobowo. Przygotowujemy profesjonalną i własną bazę treningowo-szkoleniową która w perspektywie lat ma w znacznym stopniu ograniczyć konieczność wynajmowania obiektów na potrzeby treningowe. W ostatnich dniach kończymy prace związane z przygotowaniem szatni, absolutnie koniecznym jest podtrzymanie prac przy pielęgnacji murawy. W tym celu kupujemy środki do pielęgnacji trawy, samą trawę, ziemię i ponosimy koszty związane z utrzymaniem murawy dwóch boisk w stanie gotowym do wznowienia treningów. 
 
Koszty te w budżecie klubowym zaplanowane zostały do sfinansowania ze środków pochodzących od sponsorów komercyjnych i sympatyków. 
 
Zawieszenie rozgrywek sprawiło że w tej chwili całkowicie wstrzymane zostały darowizny od Sympatyków klubu. Stowarzyszenie Victoria 1918 Jaworzno wychodząc na przeciw konieczności zaspokojenia podstawowych wydatków związanych z utrzymaniem obiektu, inwestycjami, w najbliższych dniach przygotuje specjalną propozycje dla naszych Sympatyków.

PARTNERZY