Sportowy Klub Biznesu - zapraszamy!

SPORTOWY KLUB BIZNESU – ZACZYNAMY! Końcem roku 2019 powołany do życia został SPORTOWY KLUB BIZNESU JAWORZNO, projekt, który łączy ze sobą dwa światy – sportu i biznesu. Przedsiębiorcy z wszystkich branż będą mogli nawiązywać kontakty biznesowe pod patronatem Akademia 2012 Jaworzno & Victoria 1918 Jaworzno i wspierać grupy młodzieżowe, sekcje szermierki na wózkach oraz drużynę seniorów.

Do współpracy zapraszamy firmy nie tylko z Jaworzna, regionu, ale i z całego kraju. Pod patronatem obu klubów przedsiębiorcy będą mogli rozwijać swoje firmy oraz wprowadzić je na wyższy poziom.

Do kogo skierowana jest oferta?

W zasadzie do każdego przedsiębiorcy w naszym regionie, ale nie tylko. Chcemy skupiać małe, średnie i duże firmy. Nie ma żadnych ograniczeń jeśli chodzi o wielkość czy branżę. Przede wszystkim przedsiębiorcy, którzy przyłączą się do Klubu będą mieli zagwarantowaną opiekę koordynatora, który pomoże im w nawiązywaniu kontaktów z innymi firmami w całej Polsce. Przedstawiciele Klubu będą organizowali dla klubowiczów również zamknięte spotkania, podczas których poza rozmowami o biznesie będą oni mogli także brać udział w wyjazdach integracyjnych i imprezach sportowych.
SPORTOWY KLUB BIZNESU JAWORZNO to również cykliczne spotkania, które pozwolą uczestnikom na lepsze poznanie się, zdobycie nowych kontaktów biznesowych i wymianę doświadczeń. Ponadto będą mogli oni również reklamować swoje firmy w newsletterze. Planuje się uruchomienie portalu, dzięki któremu będzie można szybko wyszukać klubowiczów z innych miast oraz nawiązywania z nimi pierwszych kontaktów.
Poza tym, że Sportowy Klub Biznesu będzie pomagał przedsiębiorcom, stanowił on będzie również ogromne wsparcie dla obu klubów sportowych. Właściciele firm, którzy przyłączą się do organizacji będą mieli możliwość realnego wsparcia dzięki czemu przyczynią się do jej rozwoju.

CO DAJE UDZIAŁ W SPORTOWYM KLUBIE BIZNESU JAWORZNO?

- dotarcie do szerokiej gamy potencjalnych klientów

- możliwość skutecznej promocji własnej marki

- wsparcie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

- możliwość wymiany doświadczeń i kontaktów biznesowych

- wspólne przeżywanie wyjątkowych emocji sportowych

Dołącz do nas:
- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
☎️ 606 185 221

PARTNERZY