Podsumowanie Sportowego Dnia Dziecka 2019

Za nami kolejna odsłona Sportowego Dnia Dziecka z Akademią 2012 i Victorią 1918 Jaworzno. 

2 czerwca Stadion Miejski "Victoria" opanowali młodzi pasjonaci sportu na co dzień doskonalący swoje umiejętności w Akademii i Victorii. We współpracy z Gminą Miasta Jaworzna, która była partnerem wydarzenia, oraz naszymi sponsorami przygotowaliśmy szereg atrakcji. Dominowała sportowa rywalizacja w mini turniejach z podziałem na dwanaście roczników na dwóch boiskach oraz dodatkowe atrakcje - malowanie twarzy, bańki mydlane, zjeżdżalnie oraz znani w Jaworznie animatorzy dobrej zabawy z MyDay.pl - śluby·urodziny·eventy.  W upalną niedzielę ochłodę zapewniła wodna kurtyna przygotowana przez Ochotniczą Straż Pożarną z Osiedla Stałego. Punktami programu SDD były również dwa mecze ligowe drużyn Victorii. Seniorzy wygrali 4:1 z PKS Arką Babice a Juniorzy Starsi aż 7:0 z Iskrą Klecza Dolna. Już wkrótce będziemy mogli zobaczyć materiał video z naszego wydarzenia i relacje niezawodnego Panpixel - obrazujemy sukces.

Organizatorzy składają wielkie podziękowania dla Agnieszki i Mariusza Wojewoda, Nikodem Ryś, Marty i Mateusza, Bartosza Borowiec i Bartosza Kadłuczka, trenerów i Rodziców oraz wszystkich którzy wspierali nas podczas sportowego święta.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom wydarzenia którzy wsparli akcje charytatywną na rzecz młodego Adasia. Zebrane środki zostały przekazane najbliższym Adama.

Zachęcamy do wpłat i wsparcia trwającej nadal zbiórki środków na pomoc dla Adasia: https://www.siepomaga.pl/pomagamy-adasiowi

Dziękujemy wszystkim osobom które przyczyniły się do organizacji wydarzenia, w szczególności rodzicom i opiekunom.

Dziękujemy naszym sponsorom i partnerom którzy wsparli nas w organizacji wydarzenia:

 

 

PARTNERZY